SOS woła pies! Te bezdomne zwierzaki czekają na Ciebie!

Karolcia

Karolcia to niezwykle piękna, urokliwa i dostojna suczka. Z pewnością jako młody pies była niesamowicie piękna, lecz gdy zaczęła się starzeć - stała się niepotrzebna jak śmieć. I jak śmieć została wyrzucona. Trafiła do miejsca z którego już się nie wychodzi ... Jednak wtedy stał się cud - Lolcia została uratowana i zabrana do hoteliku. Została wykąpana, wyczesana i znów można podziwiać urodę tej ZJAWISKOWEJ suczki.

Lolcia ma ok. 8 lat, jest bardzo łagodna i spragniona czułości. Całkowicie bezproblemowa, spokojna i niekłopotliwa - to ten typ psiaka, o którym się mówi
"jest, a jakby go nie było". Bardzo lubi jazdę samochodem.

Czy ktoś z Państwa może jej podarować trochę serca i miejsca w domu ?

Kontakt w sprawie adopcji:
madziorek23@poczta.onet.pl lub tel. 0-796 096 481
 

Mały piesek, ok. 4 miesiące pilnie poszukuje domu.
Kontakt w jego sprawie pod numerem (022) 724 04 90 lub 609 075 026

   

Nadchodzi czas starości, nieuchronnie, dla każdego; czy to człowiek czy pies.
Nie zdajemy egzaminu człowieczeństwa. Pozostawiamy samych sobie nieporadnych rodziców, zostawiamy też i stare psy na pastwę losu, na ulicy. Takie starsze psy źle znoszą schronisko, są nieporadne i są też eliminowane przez zdrowe, młode psy w schronisku. W warszawskim schronisku przebywa 2200 psów, a wśród nich i stare psy, które w osobnych pomieszczeniach z nadzieja czekają na dom, na swojego człowieka, któremu służyły cale swoje psie życie. Jego człowiek go zawiódł, ale może znajdzie się inny, który pochyli się nad starszym psem i da mu ciepły dom. Starsze psy nie maja innych serc, niż inne psy i kochają tak samo i będą tak samo wierne i wdzięczne za okazana dobroć.

Starsze psy z Palucha czekają na Was, pomóżcie im spędzić ostanie miesiące,
lata, w domach. Inne
paluchowe psy również czekają na domy.
Szczegóły na oficjalnej stronie Schroniska na Paluchu

 

   

Misia - Misia zimą zaprzyjaźniła się z bezdomną parą, która zimą mieszkała w okolicach przystanku MPK na Garbarach w Poznaniu. Dorywczo zaopiekowały się nią panie sprzedawczynie z pobliskiego sklepu z artykułami budowlanymi, które zaczęły ją dokarmiać, lecz nie mogły jej zabrać do swoich domów, ponieważ mają już inne psy. Misia całą zimę spała pod gołym niebem. Jej sytuacja skomplikowała się, gdy Misia zaczęła oszczekiwać klientów i przechodniów. Misia wygląda na pieska, który mieszkał kiedyś w domu, ale - z jakichś powodów - znalazł się pod gołym niebem. Jest spragniona czułości, uwielbia głaskanie i wyczesywanie i jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi.
Szukamy osoby, która spojrzawszy na zdjęcie Misi poczuje, że chciałaby się zaopiekować tą małą Rudaską.
Informacje o Misi: 793 555 879.

Rokki - Historia Rokkiego jest smutna. Rokki, kilka lat temu trafił do schroniska w Boguszycach, ustaliliśmy, iż jego pani z pochodzenia Armenka prawdopodobnie z ważnych przyczyn losowych, nie mogła go ze sobą zabrać do Armenii. Rokki ma czipa i miał paszport, a jego opiekunka została deportowana. Nikt nie czipuje psa, nie załatwia dla psa paszportu nie mając zamiaru go ze sobą zabrać. Na pewno go bardzo kochała, a rozstanie było bolesne dla obojga. Czy Rokki ma szanse jeszcze na dom, czy musi spędzić resztę życia w schronisku? To tylko zależy od nas, od tego, czy ktoś pochyli się nad nieszczęściem Rokkiego i da mu dom. 
Kontakt w sprawie adopcji Rokiego: tel. (22) 724-04-90  

Młody (1,5 roku) nieduży piesek szuka domu. Jest grzeczny, nic nie gryzie, przesypia całą noc, jest przyjazny dla dzieci, uwielbia pieszczoty i przytulanie.
Kontakt w sprawie adopcji pieska:  tel. 0-602-867-680

 

Psiaki, które znalazły swój dom