Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt

Strona główna

 
 

Adresy Parlamentarzystów

Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski
http://www.prezydent.pl/poc/index.php3 lub zgp@prezydent.pl; gs@prezydent.pl

Marszałkowie i Wicemarszałkowie Sejmu 

Marszałek Sejmu
Marek Borowski: 
fax: (22) 825 53 94 lub (22) 694-18-33
borowskibiuro@wp.pl lub Marek.Borowski@sejm.pl

Wicemarszałek Sejmu
Tomasz Nałęcz
fax: (48) 363 43 00 lub (22) 694-17-47
Tomasz.Nalecz@sejm.pl

Wicemarszałek Sejmu
Donald Tusk
fax: (58) 301 90 31; (58) 301 39 31; (22) 694-15-20
Donald.Tusk@sejm.pl


Wicemarszałek Sejmu
Janusz Wojciechowski
fax: (46) 814 24 22 lub (22) 694-17-86
Janusz.Wojciechowski@sejm.pl

Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej:  
kp-sld@sejm.pl
  fax: (22) 621-84-23

Kierownictwo SLD:

Przewodniczący - Leszek Miller: 
Leszek.Miller@sejm.pl

Sekretarz generalny - Marek Dyduch: 
Marek.Dyduch@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Andrzej Celiński: 
Andrzej.Celinski@sejm.pl

Wiceprzewodnicząca - Aleksandra Jakubowska: 
Aleksandra.Jakubowska@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Krzysztof Janik: 
Krzysztof.Janik@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Józef Oleksy: 
Jozef.Oleksy@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Jerzy Szmajdziński: 
Jerzy.Szmajdzinski@sejm.pl

Parlamentarzyści SLD szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Aleksandra Gramała - fax (32) 245-02-52
Aleksandra.Gramala@sejm.pl
Zofia Grzebisz-Nowicka - fax (41) 378-35-76
Zofia.Grzebisz-Nowicka@sejm.pl
Tadeusz Iwiński - fax (89) 523-56-15
Tadeusz.Iwinski@sejm.pl
Elżbieta Jankowska - fax (42) 639-79-47
Elzbieta.Jankowska@sejm.pl
Zbigniew Janowski - fax (82) 563-00-67
Zbigniew.Janowski@sejm.pl

Zdzisław Kałamaga - fax (41) 247-95-55
Zdzislaw.Kalamaga@sejm.pl
Zbigniew Kaniewski - fax (42) 674-45-44
zbigniew@kaniewski.pl
Jacek Kasprzyk - fax (34) 323-11-99
Jace.Kasprzyk@sejm.pl
Bogdan Lewandowski - fax (56) 652-26-94
Bogdan.lewandowski@sejm.pl
Katarzyna Maria Piekarska - fax (22) 825-53-35
Katarzyna.Piekarska@sejm.pl
Andrzej Piłat - fax (24) 268-69-88
Andrzej.Pilat@sejm.pl
Wiktor Osik - fax (25) 798-71-43
Wiktor.Osik@sejm.pl
Joanna Senyszyn - fax (58) 661-60-47
Joanna.Senszyn@sejm.pl
Izabella Sierakowska - fax (81) 533-09-24
Izabella.Sierakowska@sejm.pl
Stanisław Stec - fax (61) 646-10-20
Stanislaw.Stec@sejm.pl

Klub Poselski Platforma Obywatelska:  
kp-po@sejm.pl
  fax: (22) 694-25-94

Władze Klubu Poselskiego PO:

Przewodniczący - Jan Rokita: 
Jan.Rokita@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Zbigniew Chlebowski: 
Zbigniew.Chlebowski@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Grzegorz Dolniak: 
Grzegorz.Dolniak@sejm.pl

Wiceprzewodnicząca - Iwona Śledzińska-Katarasińska:
Iwona.Sledzinska-Katarasinska@sejm.pl
Sekretarz i Skarbnik - Grzegorz Schetyna: 
Grzegorz.Schetyna@sejm.pl

Parlamentarzyści PO szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Dariusz Jacek Bachalski - fax (95) 720-63-46
Dariusz.Bachalski@sejm.pl
Zbigniew Chlebowski - fax (74) 857-71-37
Zbigniew.Chlebowski@sejm.pl
Gorczyca Stanisław - fax (55) 643-03-33
Stanislaw.Gorczyca@sejm.pl
Graś Paweł - fax (12) 430-01-61
Pawel.Gras@sejm.pl
Klich Bogdan - fax (12) 430-01-78
Bogdan.Klich@sejm.pl
Miodowicz Konstanty - fax (41) 345-47-08
Konstanty.Miodowicz@sejm.pl
Olechowska Alicja - fax (22) 755-56-85
Alicja.Olechowska@sejm.pl
Rybicki Sławomir - fax (56) 653-96-01
Slawomir.Rybicki@sejm.pl

Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość: 
kp-pis@sejm.pl
  fax: (22) 694-20-57

Prezydium Klubu Parlamentarnego PiS:

Przewodniczący - Ludwik Dorn: 
Ludwik.Dorn@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Kazimierz M. Ujazdowski: 
Kazimierz.Ujazdowski@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Adam Lipiński: 
Adam.Lipinski@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Marek Jurek: 
Marek.Jurek@sejm.pl

Sekretarz ds. parlamentarnych - Kazimierz Marcinkiewicz: 
Kazimierz.Marcinkiewicz@sejm.pl

Rzecznik dyscyplinarny - Elżbieta Kruk: 
Elzbieta.Kruk@sejm.pl

Rzecznik prasowy - Adam Bielan: 
adam.bielan@sejm.pl

Tadeusz Cymański: 
Tadeusz.Cymanski@sejm.pl

Przemysław Gosiewski: 
Przemyslaw.Gosiewski@sejm.pl

Krzysztof Jurgiel: 
Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl

Skarbnik - Aleksander Szczygło: 
Aleksander.Szczyglo@sejm.pl

Parlamentarzyści PiS szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Kruk Elżbieta - fax (81) 441-33-42
Elzbieta.Kruk@sejm.pl

Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego: 
kp-psl@sejm.pl
  fax: (22) 694-17-73

Prezydium Klubu PSL:

Przewodniczący - Jarosław Kalinowski: 
Jaroslaw.Kalinowski@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Zbigniew Kuźmiuk: 
Zbigniew.Kuzmiuk@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Józef Gruszka: 
Grzegorz.Gruszka@sejm.pl

Wiceprzewodniczący i Rzecznik dyscyplinarny - Eugeniusz Kłopotek:
Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl 
Sekretarz - Andrzej Grzyb: 
Andrzej.Grzyb@sejm.pl

Józef Sztorc: 
Jozef.Sztorc@sejm.pl

Ryszard Stanibuła: 
Ryszard.Stanibula@sejm.pl

Janusz Wojciechowski: 
Janusz.Wojciechowski@sejm.pl

Parlamentarzyści PSL szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Mioduszewski Józef - fax (86) 216-27-28
Jozef.Mioduszewski@sejm.pl
Polański Tadeusz - fax (81) 865-27-67
Tadeusz.Polanski@sejm.pl
Sawicki Marek - fax (25) 781-25-71
Marek.Sawicki@sejm.pl

Klub Parlamentarny Samoobrona RP: 
sekretariat1.kp-sm@sejm.pl
oraz sekretariat2.kp-sm@sejm.pl
fax: (22) 694-26-06

Prezydium Klubu Parlamentarnego Samoobrona:

Przewodniczący: Andrzej Lepper: 
Andrzej.Lepper@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - senator Henryk Dzido: 
Henryk.Dzido@sejm.pl
Wiceprzewodnicząca - Genowefa Wiśniowska: 
Genowefa.Wisniowska@sejm.pl
Sekretarz - Danuta Hojarska: 
Danuta.Hojarska@sejm.pl

Krzysztof Filipek: 
Krzysztof.Filipek@sejm.pl

Stanisław Łyżwiński: 
Stanislaw.Lyzwinski@sejm.pl
Mieczysław Aszkiełowicz: 
Mieczyslaw.Aszkielowicz@sejm.pl
Leszek Sułek: 
Leszek.Sulek@sejm.pl
Henryk Ostrowski: 
Henryk.Ostrowski@sejm.pl
Krzysztof Filipek: 
Krzysztof.Filipek@sejm.pl

Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin: 
kp-lpr@sejm.pl
  fax: (22) 694-15-48

Parlamentarzyści LPR:

Prezes LPR: Marek Kotlinowski:
Marek.Kotlinowski@sejm.pl

Przewodniczący Rady PolitycznejZygmunt Wrzodak:
Zygmunt.Wrzodak@sejm.pl
Przewodniczący Kongresu LPR Roman Giertych:
Roman.Giertych@sejm.pl

Klub Parlamentarny Unii Pracy: 
kp-up@sejm.pl
  fax: (22) 694-16-38

Parlamentarzyści UP:

Przewodniczący Klubu - Janusz Lisak: 
Janusz.Lisak@sejm.pl

Wiceprzewodniczący Klubu - senator: Marian Lewicki: 
Marian.Lewicki@sejm.pl

Wiceprzewodniczący - Andrzej Aumiller: 
Andrzej.Aumiller@sejm.pl

Sekretarz Klubu - Marian Janicki: 
Marian.Janicki@sejm.pl

Członek Prezydium Klubu - Aleksander Małachowski: 
Aleksander.Malachowski@sejm.pl

Członek Prezydium Klubu - Tomasz Nałęcz: 
Tomasz.Nalecz@sejm.pl

Członek Prezydium Klubu - Marek Pol: 
Marek.Pol@sejm.pl

Rzecznik Prasowy: Barbara Błońska-Fajfrowska: 
Barbara.Blonska-Fajfrowska@sejm.pl

Parlamentarzyści UP szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Hanna Gucwińska - fax (71) 341-82-85
Hanna.Gucwinska@sejm.pl
Müller Jerzy - fax (55) 642-78-71
Jerzy.Müller@sejm.pl

Koło Poselskie Partii Ludowo-Demokratycznej: 
kp-pld@sejm.pl
  fax: (22) 694-19-94

Parlamentarzyści PLD:

Roman Jagieliński: 
Roman.Jagielinski@sejm.pl

Józef Głowa: 
Jozef.Glowa@sejm.pl

Krzysztof Rutkowski:
Krzysztof.Rutkowski@sejm.pl

Koło Parlamentarne Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego: 
kp-skl@sejm.pl
  fax: (22) 694-20-09


Parlamentarzyści SKL:

Dorota Arciszewska-Mielewczyk: 
Dorota.Arciszewska-Mielewczyk@sejm.pl

Małgorzata Rohde: 
Malgorzata.Rohde@sejm.pl

Marek Zagórski: 
Marek.Zagorski@sejm.pl

Koło Parlamentarne Polski Blok Ludowy: 
kp-pbl@sejm.pl
  fax: (22) 694-19-35

Parlamentarzyści PBL:

Dorota Kwaśniewska: 
Dorota.Kwasniewska@sejm.pl

Wacław Klukowski: 
Waclaw.Klukowski@sejm.pl

Koło Poselskie Polska Racja Stanu: 
kp-prs@sejm.pl
  fax: (22) 694 2491

Parlamentarzyści PRS:

Stanisław Dulias: 
Stanislaw.Dulias@sejm.pl

Zbigniew Witaszek: 
Zbigniew.Witaszek@sejm.pl

Koło Poselskie Ruchu Katolicko-Narodowego: 
kp-rkn@sejm.pl
  fax: (22) 694-20-17

Parlamentarzyści RKN: 

Antoni Macierewicz: 
Antoni.Macierewicz@sejm.pl

Antoni Stryjewski: 
Antoni.Stryjewski@sejm.pl

Koło Poselskie Porozumienia Polskiego: 
kp-pp@sejm.pl
  fax: (22) 694-16-45

Parlamentarzyści PP:

Jan Łopuszański: 
Jan.Lopuszanski@sejm.pl

Halina Nowina Konopka: 
Halina.Nowina-Konopka@sejm.pl

Koło Poselskie Ruchu Odbudowy Polski: 
kp-rop@sejm.pl
  fax: (22) 694-22-61

Parlamentarzyści ROP:

Jan Olszewski: 
Jan.Olszewski@sejm.pl

Tadeusz Kedziak: 
Tadeusz.Kedziak@sejm.pl

Posłowie niezrzeszeni: 
pos-niez@sejm.pl
  fax: (22) 694-18-13

Niektórzy Parlamentarzyści niezrzeszeni:

Henryk Długosz: 
Henryk.Dlugosz@sejm.pl

Witold Firak: 
Witold.Firak@sejm.pl

Parlamentarzyści niezrzeszeni szczególnie zasłużeni dla zwierząt:

Maciej Płażyński - fax (58) 305-24-30
biuro@plazynski.pl lub Maciej.Plazynski@sejm.pl

Uwaga!

Jerzy Czepułkowski - poseł SLD oraz v-przewodniczący sejmowej Komisji Europejskiej, który pilotował tę ustawę w Sejmie powiedział: 
"... Zapoznam się jeszcze z prezydenckim uzasadnieniem i będą namawiał mój klub do odrzucenia tego weta ..." 

cyt. pochodzi z Rzeczpospolitej 14.01.04 Nr 11 artykuł pt. "Jednak pod ochroną?"

Jerzy CZEPUŁKOWSKI
Biuro Poselskie SLD
ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk woj. warmińsko-mazurskie
fax (87) 621-55-55
Jerzy.Czepulkowski@sejm.pl